Hizmetlerimiz

Moskova Rehberlik -Moskova Tercümanlık - Moskova Havalimanı Transfer Hizmetleri. Araçlı Rehberlik, Fuar Tercümanlığı....... TEL: + 7 903 268 25 41

Hizmetlerimiz

Rusça Türkçe tercümanlık: İhtiyaç duyduğunuz pek çok konuda Rusça ve Türkçe Tercümanlık hizmeti

Havalimanı karşılaması: Belki yurtdışına ilk defa çıkıyorsunuz, belki de ineceğiniz şehri hiç bilmiyor ve şehir merkezine nasıl giderim diye düşünüyorsunuz. Bu gibi durumlarda sizi havalimanında karşılıyor ve birlikte kalacağınız otele kadar giderek check-in işlemlerinize yardımcı oluyoruz.

Taksi ve transfer : Moskova’da günün her saatinde size hizmet edebilecek iyi derecede Rusça konuşabilen Türk taksi.

Şehir ve tur rehberi: Turistik amaçlı olarak Moskova’ya geldiyseniz ya da iş gezinizden fırsat bulduğunuz bir anda şehri gezmek isterseniz sizlere istekleriniz doğrultusunda Moskova gezi planı hazırlıyoruz.

Otel rezervasyonu: İstediğiniz özellikler dikkate alınarak, ulaşım ve bütçe açısından en uygun oteli bularak rezervasyon işlemlerini yapıyoruz.

Ticari toplantılarda tercümanlık: Moskova’ya bir iş görüşmesi için geldiniz, pazarlık yapılacak, kontrat imzalanacak ya da sadece görüşme yapılacak. Bu gibi durumlarda yanınızda bulunuyor ve karşı taraf ile sorunsuzca anlaşmanızı sağlıyoruz.

Fuar organizasyonları: Moskova’da bir fuara katılacaksanız Rusça Türkçe tercümanlık, fuar stand kurulumu & organizasyou ve standınız için görevli personel (host&hostes) .

İş takibi: İhtiyacınız doğrultusunda herhangi bir konudaki iş takibi ihtiyacınızı karşılıyoruz. Örneğin istediğiniz bir ürünü bularak Türkiye’deki adresinize yolluyoruz ya da bir şirketle, kişiyle görüşmeniz gerekiyorsa sizin için toplantıya giriyor, pazarlık yapıyor ve görüşmeyi gerçekleştiriyoruz.

Evrak tercümesi: Her türlü evraklarınızın (resmi ve resmi olmayan) noter onaylı tercümesi çok kısa bir sürede, güvenilir bir şekilde yapıp ve gerekli yerlere teslimatını yapıyoruz.

Araba kiralama: İstediğiniz özelliklerdeki araçları bularak kiralama işlemlerini yapıyoruz. Siz geldiğinizde aracınız hazır oluyor.

Şirket kurulum danışmanlığı: Moskova’da şirket açmak ya da bir temsilcilik bürosu açmak isterseniz yol gösteriyor, hukuki ve resmi işlemlerinize yardımcı oluyoruz.

Şirketinizin temsilciliği: Dilediğiniz konudaki işlemleri gerçekleştirmek amacıyla şirketinizi Moskova’da temsil ediyor, irtibat noktası oluyoruz.

www.moskovarehber.com