Rusça Türkçe tercümanlık:
İhtiyaç duyduğunuz pek çok konuda Rusça ve Türkçe Tercümanlık hizmeti
Havaalanı karşılaması:

Havalimanında sizi karşılıyor, kalacağınız otele ulaştırıyor ve gerekirse otelde check-in işlemlerinizi yapıyoruz.

Taksi ve transfer :

Moskova’da ihtiyaç duyduğunuz her an size hizmet edebilecek iyi derecede Rusça konuşabilen Türk taksi.

Şehir ve tur rehberi:

Turistik amaçlı olarak Moskova’ya geldiyseniz ya da iş gezinizden fırsat bulduğunuz bir anda şehri gezmek isterseniz sizi standart planımız doğrultusunda veya sizin arzularınız doğrultusunda şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdiriyoruz.

 

Araçlı Şehir ve tur rehberi:

Kendi aracımızla standart planımız doğrultusunda veya sizin arzularınız doğrultusunda şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdiriyoruz.

Otel rezervasyonu:

İstediğiniz özellikler dikkate alınarak, ulaşım ve bütçe açısından en uygun oteli bularak rezervasyon işlemlerini yapıyoruz.

Ticari toplantılarda tercümanlık:

Moskova’ya bir iş görüşmesi için geldiniz, pazarlık yapılacak, kontrat imzalanacak ya da sadece görüşme yapılacak. Bu gibi durumlarda yanınızda bulunuyor ve karşı taraf ile sorunsuzca anlaşmanızı sağlıyoruz.

Fuar organizasyonları:

Moskova’da bir fuara katılacaksanız Rusça Türkçe tercümanlık, fuar stand kurulumu & organizasyonu ve standınız için görevli personel (host & hostes)

Evrak tercümesi:

Her türlü evraklarınızın (resmi ve resmi olmayan) noter onaylı tercümesi çok kısa bir sürede, güvenilir bir şekilde yapılır ve gerekli yerlere teslimatı yapılır.